Firmalarımızdan VOLİNOX Koronavirüse Karşı Geliştirdiği Antibakteriyel Tabutları Dünyaya Üretiyor

Sivas İŞGEM bünyesinde 2018 yılından bu yana faaliyet gösteren firmalarımızdan Volinox Anatomi Morg Medikal Hastane Ekipmanları İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. koronavirüse karşı özel olarak geliştirdiği kurşun kaplama ve çelik malzemeden oluşan antibakteriyel tabut üretimini 16 ülkeye ihraç ediyor. Merkezimizde üretimlerini gerçekleştiren ve tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs için tek kullanımlık antibakteriyel tabut ürününün patentini alan firma; Türkiye'de tek olma özelliğini taşımaktadır.

Koronavirüs sebebiyle gerçekleşen ölümlerde özel olarak üretilen patentli tabutlar; Amerika ile Avrupa'da Almanya, İtalya ve İspanya başta olmak üzere 16 ülkeye ihraç edilmektedir. Tek kullanımlık tabutların en önemli özelliği cenaze ile birlikte gömülerek ölümden sonra da yaşamaya devam eden virüsün toprağa geçişini engellemektir.

Firma; aynı zamanda hali hazırda Türkiye geneli morg üniteleri, klimalı tabut, taziye ve cenaze yıkama araçları, otopsi, kadavra ve anatomi ekipmanları üretmektedir.

Firma Detayları:

https://www.sivasisgem.com/volinox

Kaynak:


Bu içerik 16 Nisan 2020 tarihinde eklendi. 1647 defa incelendi.

Firmalarımızdan VOLİNOX Koronavirüse Karşı Geliştirdiği Antibakteriyel Tabutları Dünyaya Üretiyor

Sivas Web Tasarım
Telif hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır.