Gül Serap Yaraş

Gül Serap Yaraş

UZMANLIK ALANLARI

  • AB Formatında Proje Yazma
  • AB Formatında İhale Dosyası Hazırlama
  • Mali Raporlama
  • Yazı İşleri ve Editöryal Çalışmalar
  • Bütçe Oluşturma
  • Bütçe Takibi
  • Mal ve Hizmet Alım Sözleşmeleri
  • Resmi Yazışmalar

Ofis Müdürü

Ofis Müdürü

AMAÇ

2008 yılından bu yana iş hayatındayım. Deneyimlerimin büyük ve önemli bir kısmını proje koordinatörlüğü oluşturmaktadır. 6 AB projesi ile 1 Oran Kalkınma Ajansı projesi olmak üzere kamu kurumlarının toplam 7 projesinde görev aldım. Projelerin AB satın alma kurallarına göre ihale ve doğrudan temin mal ve hizmet alımları, faaliyet planı ve bütçe yönetimi, büyük/küçük değişiklik bildirimleri, tanıtım, eğitim, toplantı faaliyetleri, tedarik sözleşmeleri, tüm resmi yazışmalar ve nihai mali/teknik raporlama konusunda tecrübe sahibiyim. 2018 Şubat ayından bu yana yine AB Projesi kapsamında hayata geçen Sivas İş Geliştirme Merkezi’nde Ofis Müdürlüğü kariyer yolculuğum devam etmektedir. Hedefim işletmelerin, kurumların, idari ve mali işler, insan kaynakları, finansal yönetim bölümlerinde gelişerek kurumuma ve kendime katkı sağlamak, doğru ve düzenli bir sistem dâhilinde işletme faaliyetlerinin en iyi şekilde yürütülmesinde rol almaktır.

DENEYİM

2018-
Ofis Müdürü
​Sivas İŞGEM A.Ş

AB ve Türkiye Cumhuriyeti’nin finansmanı ile kurulan Sivas İŞGEM A.Ş.  bünyesindeşirketin idari ve mali işler kapsamına giren tüm faaliyetlerin yürütülmesi, takip edilmesi, raporlanması ve arşivlenmesini sağlamak.

2016-2017
Proje Koordinatörü
Sivas İl Özel İdaresi

AB ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamın Desteklenmesi Hibe Programı kapsamında hazırlanan projede, proje koordinatörlüğü.

2015-2016
Proje KoordinatörüSivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

AB ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen,Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Hibe Programı kapsamında hazırlanan projede, proje koordinatörlüğü.

2013-2014
PTT Vatandaş Temsilcisi
Turkcell Global Bilgi A.Ş.

Turkcell Global Bilgi A.Ş.’nin kamu operasyonları çağrı merkezinde, Posta-Kargo, Telgraf, Havale, PTT Bank, PTT kart, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta), HGS hakkında bilgi verme, yetkilendirilen işlemleri, görüntüleme, sorgulama ve kaydetme.

2010-2013
Proje ve Eğitim Koordinatörlüğü
Sivas Valiliği, Sivas İl Özel İdaresi vd. Kamu Kur.

AB ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen,  Çocuk Dostu Şehir Projesi,  Aktif İstihdam Tedbirleri, Kız Çocuklarının Okullaştırılması, Kadın ve Genç İstihdamının Artırılması ve ORAN Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında yürütülen 5 projede proje ve eğitim koordinatörlüğü.

2008-2009
Müşteri Temsilcisi

SaydamTelekomünikasyon A.Ş. Avea İletişim Hizm.

EĞİTİM

2015-2019
Yüksek Lisans

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Yönetimi ABD

2009-2011
Lisans

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü


Bu içerik 2974 defa incelendi.

Sivas Web Tasarım
Telif hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır.