Ebru Acar Akbulut

Ebru Acar Akbulut

UZMANLIK ALANLARI

  • Proje planlama
  • Tedarik zinciri yönetimi
  • Proje yönetimi
  • Proje yazma
  • Üretim planlama
  • İş geliştirme
  • İş süreçleri
  • Satış / satın alma

KOBİ Danışmanı

KOBİ Danışmanı

AMAÇ

İşletmelerin kuruluş aşamasında ihtiyaç duydukları yönetim ve finansal kaynaklara erişimlerini doğru şekilde planlamak, işletmeleri bilgilendirmek, girişimcilere ulusal destek programlarından yararlanmada rehberlik etmek, girişimcilerin proje fikirleri ile ilgili uygulanabilirlik araştırmaları yapmak ve projelerinin yazımında danışmanlık hizmeti vermek, girişimcilerin ve firmaların gelişimlerini takip etmek ve yönlendirmek, girişimcilere mentörlük ve koçluk yaparak destek olmayı amaçlamaktayım.

DENEYİM

2018-
KOBİ Danışmanı
Sivas İŞGEM A.Ş

AB ve Türkiye Cumhuriyeti’nin finansmanı ile kurulan Sivas İŞGEM A.Ş. bünyesindeki firmalara danışmanlık yapmaktayım. Kurumum bünyesinde girişimcilerin ön başvurularının değerlendirilmesi, mülakatların yapılması, girişimcilere yönelik eğitim programlarının düzenlenmesi, firmaların proje yazma ve finansal kaynaklardan yararlanma süreçlerinde destek olmak, ihtiyaç duyulan konularda firmalara mentörlük desteği verilmesi süreçlerinde görev almaktayım.

2016-2018
Satın AlmaUzmanı
RC Endüstri Ulaşım Araçları A.Ş (ERCİYAS HOLDİNG)

Şirketin kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda satın alma ile ilgili fiyat tekliflerinin alınmasında, tedarikçilerin belirlenmesinde ve seçiminde, onaylı tedarikçi listelerinin hazırlanmasında, tedarikçi değerlendirme süreçlerine yardımcı olmada ve üretim için ihtiyaç duyulan malzemelerin onaylı taleplerinin, zamanında satın alma sürecini başlatmak ve tamamlamada görev aldım.

2015-2016
Uzman Yardımcısı
Ozon TEKSTİL (DeFacto)

Üretim planla biriminde kumaş tedarik uzman yardımcısı olarak görev aldım. Üretim için gereken hammaddenin kumaş fabrikalarında üretilmesi, tüm lojistik süreçlerinin takibi ve üretim hattına verilmesinin takibinde görev aldım.

2014-2015
Satış Mühendisi
EnkonetİletişimHizmetleri Ltd.Şti.

Bilgisayar yazılım ve donanım ve telekomünikasyon üzerine kurulmuş, satış, pazarlama ve bakım onarım işlerinin yapıldığı firmada Aygaz Tesislerinin data altyapı, güvenlik sistemleri ve telefon santrallerinin bakım- onarım, ürün satışı ve ihalelerinin takibini yapmaktaydım.

EĞİTİM

2020-
Yüksek Lisans

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İİBF Uluslararası Ticaret ve Lojistik

2008 -2014
​Lisans

Ankara Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce)


Bu içerik 594 defa incelendi.

Sivas Web Tasarım
Telif hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır.